KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655076
nr 1465 5076
Haruo Sézaki
(1907-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 42, blomsterstilleben. Olja på pannå, 55x46cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:43:14
2/5 18:12:49
Haruo Sézaki
Läs mer om Haruo Sézaki